יום רביעי, 23 בדצמבר 2009

first t shirt


Inspiration


  


ZAKKA - הינו מונח יפני המאפיין שינוי של מוצר יום יומי לחפץ אסתטי שיש לו ערך מעבר לתפקידו , הפיכת חפצים לאסתטים ומעוררי מחשבה מוספים משמעות להם ולמתשמש בהם.
מבחינתי תובנה זו היא אחת הדברים החשובים בחיי ואני מאוד משתדלת להקיף את עצמי במוצרים (כן כן אני יודעת "תרבות הצריכה") שמלבד ההיבט השימושי שלהם הם גם אסתטים ומרשימים. כמובן שמדובר בסופו של דבר בטעם אישי , אבל אני מאמינה שאם משהו הוא שימושי ויפה , גם אינו בדיוק "כוס התה" הפרטית שלי אני אעריך יותר את המוצר. 

Interpretation  
 כמובן שהיישום פה הינו על בגד - בכל זאת זה התחום בה אני עוסקת בבלוג (במציאות דרך אגב אני דיי מיישמת את התאוריה למעלה בכך שהמקצוע שלי הוא עיצוב ממשק משתמש - שאומר ייפוי ומיצוי הפוטנציאל שקיים בתוכנה/אתר.. אני יודעת נרדמתם) אם ההדפס נראה לכם מוכר - נכון זה הלוגו של הבלוג , החתול וכתמי הקפה שלו הם איור שעשיתי עבור הבלוג וחשבתי איך להעבירו לבד. בעקרון מדובר בתהליך מאוד פשוט , הדפסה קלאסית על חולצה (ממליצה בחום על איפה שאני הדפסתי, נוחים חמודים ועזרו לי מאוד!)
אבל אני באמת חושבת להתחיל לעשות דברים יצרתיים אף יותר ממה שעישתי עד היום , הכוונה שלי היא לראות איך אני מתחילה לעשות מעבר לחשיבה על גיזרה , תפירה והעברת אאוטפיט . מקווה שעד הפוסט הבא יהו לי כבר תשובות ...
אני לובשת מלבד החולצה - שלי! חצאית מזארה , גרביונים (אהובים אהובים !!!) HM ונעלים - אלדו

3 תגובות:

boiler אמר/ה...

מקסים..

אנחנו מאוד אוהבים את הדרך שאת מתרגמת את ההשראה שלך לביגוד, תמיד זה יוצא מוצלח.

the eye אמר/ה...

ההדפס באמת מקסים.

Dana (MODAna) אמר/ה...

איזה
CUTENESS
מצוין שגם הבאת את ההשראה